Türk Hava Yolları, Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna’ya gidiş-dönüş her şey dâhil 99$’dan başlayan fiyatlarla, uçuş imkânı sunuyor.

Son beş yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi”* seçilen Türk Hava Yolları, transfer merkezi İstanbul’dan, Balkanlar’da** Belgrad, Bükreş, Kişinev, Köstence, Ljubljana, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Sofya, Tiran, Üsküp, Varna ve Zagreb’e 109$’dan; Kafkaslar’da*** Bakü, Gence, Nahçıvan, Tiflis ve Batum’a 109$’dan ve Ukrayna’da**** ise, Dnepropetrovsk, Kherson, Kiev, Lviv, Odessa ve Zaporijya’ya 99$’dan başlayan fiyatlarla gidiş-dönüş her şey dâhil uçuş olanağı sağlıyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Balkanlar’ın Belgrad, Kişinev, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Tiran ve Üsküp şehirlerine vizesiz; Kafkaslar’ın Batum ve Tiflis şehirlerine ise pasaport gerekmeksizin, sadece kimlik kartı ile giriş yapabilmekteler.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 14 – 27 Mart 2016 tarihleri arasında satın almaları hâlinde, seyahatlerini 1 Nisan – 31 Mayıs 2016 tarih aralığında gerçekleştirebilecekler.

Belirtilen fiyatlar, Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesi ücretleri olmakla birlikte, bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebilmekte.

Kapsam dışı seyahat dönemleri ve kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web adresinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir. 

* 2015 Skytrax yolcu tercihleri sıralaması.

** Kişinev 129$

*** Tiflis 109$ (AHL-SAW Seferleri); Batum, Gence, Nahçıvan 129$;                     Bakü 169$ (AHL-SAW Seferleri)

**** Odessa, Lviv, Dnepropetrovsk, Kherson 129$; Kiev 149$ (AHL-SAW Seferleri)

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.