Cuma, Haziran 14, 2024

BU HAFTA İLK 5 HABER

Benzer Haberler

Burdurlu çiftçi paraşütle tarlasına inen turiste çikolata verdi

Tarlasına inen Kanadalı paraşütçülerle yaşadığı diyalog ile sosyal medyada fenomen olan Burdurlu çiftçi Kazım Öz, daha sonra paraşütçü ile yaşadığı diyaloğu da paylaştı. Videoda Öz, tarlasına inen paraşütçüye çikolata verirken görülüyor.

Kanadalı yamaç paraşütçüsü Denizli Çameli Yaylacık Dağı’ndan dün sabah atlayış yaptı. Paraşütçü, yaklaşık 110 kilometre uzaklıktaki Burdur’un Yassıgüme köyünde Kazım Öz’e ait arpa tarlasına inmişti. Ürünlerinin zarar gördüğünü belirten Öz, paraşütçüden “2 bin Euro borcun var. O zaman Alman çikolatası ver” demişti.

Kanadalı paraşütçüye çikolata veren Öz, “Alman çikolatası olmasa da çikolatamızı verdik. Konuştuk, tanıştık, anlaştık. Hayırlı yolculuklar, Allah’a emanet” sözleri ile paraşütçüyü uğurladı.

NE OLMUŞTU?

Tarlasında paraşütçüyü gören Öz ile çok az Türkçe bilen paraşütçünün diyalogları sosyal medyada paylaşılmıştı. ANKA’ya konuşan Öz, paraşütçünün kendisine atlamayı teklif ettiğini anlatırken, “Nasip olursa yarın atlayacağız. Hiç daha paraşütle atlamadım. Korkarız, bağırırız, çağırırız gari” demişti.

Facebook ile Yorum Yapın

ÇOK OKUNANLAR