Devlet Hava Meydanları İşletmesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri Funda Ocak, Sadettin Parmaksız ve Ali Rıza Yüceulu ile birlikte Antalya Havalimanı’na ziyarette bulunarak çalışmaları yerinde inceledi.

Antalya Havalimanı terminal binasında yetkililerden bilgi alan Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım ve beraberindekiler daha sonra Antalya Havalimanı Kurtarma ve Yangın İstasyonu birimini ziyaret etti. Personel ile öğlen yemeği yiyen heyet,  ARFF personeli ile sohbet etti ve taleplerini dinledi. ARFF personeli ile hatıra fotoğrafı çekilen DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım’a, personel tarafından kara kalem portre çalışması hediye edildi.

7

Havalimanı sağlık birimini de ziyaret eden Yönetim Kurulu Üyeleri, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

9

Antalya Havalimanı işletici kuruluşu yetkilileri ile de toplantı gerçekleştiren DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antalya Havalimanı’nın işleyişi ve geleceğiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

10 6

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.