Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay ALPAY, Bayram tatili için memleketi Elazığ’da. Bakan Yardımcısı ALPAY’ı Havaalanında sevenleri tarafından karşılandı.

Elazığ havalimanında vatandaşlar tarafından karşılanan Alpay,vatandaşlar ile bir süre sohbet etti.

Bayram süresince Elazığ’da çeşitli temaslarda bulunacak olan Alpay,vatandaşlar ile sohbet etme imkanı bulacak.

“Elazığ Önemli Bir Havacılık Merkezi Haline Geliyor”
Elazığ’ın önemli bir havacılık merkezi olma noktasında önemli mesafeleri kat ettiğini belirten Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, Jandarma Genel Komutanlığının havacılık unsurlarının Elazığ’da konuşlandığını söyledi.

Ramazan Bayramı öncesi memleketi Elazığ’a gelen Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, AK Parti İl Teşkilatını ziyaret etti. Alpay, burada basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Savunma olarak Elazığ’da güzel çalışmalar yaptıklarını vurgulayan Alpay, çalışmaların artarak devam edeceğini ifade etti. Elazığ’da daha önce Sivil Havacılık Yüksekokulu’nun açıldığını ve kentin önemli bir havacılık merkezi haline geleceğini aktaran Alpay, “Jandarma Genel Komutanlığının havacılık unsurları Elazığ’da konuşlanıyor. Arzu ettiğimiz önemli bir havacılık merkezi noktasında bu şehir önemli mesafeleri kat ediyor. Birlikte, dayanışmayla inşallah bu çalışmaları devam ettireceğiz. Bu çalışmalar olurken uluslararası alanda da faaliyetlerimiz devam ediyor. Savunma Bakanlığı olarak bu konuda çok büyük işler yaptık. Bir yandan devlet meseleleriyle uğraşırken diğer yandan da şehrin meselelerini gündeme alıp yolumuza devam ediyoruz. Tabi bu ülkenin baş başa kaldığı önemli zorlukları olduğunu ifade etmiştim. Dün yine acı haberle sarsıldık. Şehitlerimiz var. Kabul edelim ki büyük bir millet olmanın böyle bir gereği var. Karşı karşıya kaldığımız problemleri aşmak için şehitlerin manevi hatırında yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.