Emirates, uçuşun kalkış zamanından 24 saat öncesinde başlayan online check-in işlem süresini 48 saat öncesine uzatacak.

Emirates yolcuları, dünyanın her yerinde, gerek bilgisayarlarından gerekse de mobil cihazlarından online check-in işlemlerini uçuş kalkış zamanından 48 saat ila 90 dakika öncesine kadar gerçekleştirebilecek.

Emirates Havayolu, online check-in işlem süresini uzatarak yolculara koltuk seçimlerinde daha fazla esneklik sağlarken yolcuların havaalanına gelmeden çıktısını alabilecekleri biniş kartı sayesinde bekleme süreleri de azaltıyor. Yolcular, pasaport kontrol bankolarına gelmeden hemen önce bagajlarını online check-in kontuarlarına bırakabilecekler. ABD yönüne ve o yönden olan uçuşlarda ise online check-in, uçak kalkış saatinden 48 saat öncesinde yapılabilecekken biniş kartlarının çıktısı sadece 24 saat öncesinde alınabilecek.

Kurumsal İletişim Pazarlama ve Marka (Dijital) Kıdemli Başkan Yardımcısı Alex Knigge, konu ile ilgili olarak, “Yolcularımızın geri bildirimlerini dikkate alarak yolculuk deneyimlerini geliştirmek için çalışıyoruz; online check-in sürelerinin uzatılması da bu yöndeki uygulamalarımızdan biri. Uçak kalkışından 48 saat öncesinde sunduğumuz online check-in imkanı ile yolcularımıza daha rahat bir uçuş için koltuklarını seçmede esneklik sağlıyoruz. Bu uygulama, yolcularımızın deneyimlerini online olarak geliştirmek üzere gerçekleştirdiğimiz girişimlerden sadece bir tanesi” vurgusunda bulundu.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.