Alman havayolu şirketi Eurowings, yaz ayları boyunca Türkiye’nin gözde tatil beldelerinden Bodrum‘a uçmaya devam ediyor.

Yaz uçuş programı kapsamında Köln’den Samsun’a, Düsseldorf’tan Kütahya’ya ve Hannover’den Antalya‘ya uygun fiyatlı uçma imkanı sunan Eurowings, bu yeni destinasyonlarına Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil cenneti Bodrum’u da ekledi.

BJV-Bodrum-2-2560x1120_jpg_img_seo_col1_small

Eurowings’in yolcularına sunduğu birbirinden cazip destinasyonlara uygun fiyatlarla uçmak isteyen yolcular Eurowings‘in www.eurowings.com web sitesi üzerinden rezervasyon yaptırabilirler.

Eurowings yaz ayları boyunca Pazar günleri, haftada bir kez Milas Bodrum- Köln/Bonn arası uçuşlar düzenliyor. Köln/Bonn‘dan 04:40‘da kalkan uçak öğlen 09:30‘da Bodrum’a varıyor. Dönüş uçuşları ise yine Pazar sabahları saat 10:10’da kalkıyor ve öğlen 12:50’de Köln/Bonn’a iniyor.

Güçlü ve modern filolarıyla yolcularına cazip destinasyonlar sunan Eurowings, uçak içinde sunduğu iyi hizmetlerle başarılı bir strateji sürdürmekte ve her zaman yolcularına uygun fiyatlarla yüksek kalitede hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.