Eurowings, yaz uçuş programı kapsamında Köln’den Karadeniz Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden Samsun’a ve Düsseldorf’tan Türkiye’nin kalbi Kütahya’ya uygun fiyatlı uçma imkanı sunuyor.

Eurowings önümüzdeki yaz döneminde Kuzey Ren-Vestfalya bölgesindeki Köln ve Düsseldorf havaalanlarından Türkiye’ye gerçekleştirilen uçuş programını hayata geçirecek. Alman havayolu, sırasıyla Köln’den Samsun’a, Düsseldorf’tan Kütahya Zafer Havaalanı’na haftalık uçuşlara başlıyor.

Köln – Samsun uçuşları 29 Mayıs 2016, Pazar günü başlıyor. Airbus A319 uçağı ile düzenlenecek uçuşlar, Konrad Adenauer Havaalanı’ndan 5:45 kalkışlı olarak gerçekleştirilecek. Dönüş uçuşları ise, Samsun’dan 10:05 kalkışlı olarak gerçekleştirilecek.

29 Mayıs 2016 tarihinde başlayacak olan Düsseldorf – Kütahya Zafer uçuşları, haftada bir kez Pazar günleri gerçekleştirilecek. Uçuşlar, Düsseldorf’tan 6:15 kalkışlı olarak, dönüş uçuşları ise Türkiye saatiyle 10.20’de gerçekleştirilecek. Kasım 2012 tarihi itibariyle faaliyete başlayan Kütahya Zafer Havaalanı, Türkiye’nin merkezindeki Afyon, Uşak ve Kütahya şehirleri ile çevrelenen bölgeye hizmet veriyor.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.