Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Ocak, 1 Mart havalimanları güvenlik memurları günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. “Havacılık faaliyetlerinin hassas bir şekilde planlanan güvenlik seviyesinde yürütülebilmesinde, sürece katılan insan faktörünün  rolü çok büyüktür.” diyen Ocak’ın mesajı şöyle:

Türkiye’yi gelişmiş ülke standartlarında bir ulaştırma alt yapısına kavuşturduk. Bu süreçte havacılık sektörünün en önemli unsurlarından biri olan güvenlik alanında büyük yatırımlar yaptık, havalimanlarımızı ileri teknoloji ürünü cihazlarla eksiksiz bir şekilde donattık.

Havacılık faaliyetlerinin hassas bir şekilde planlanan güvenlik seviyesinde yürütülebilmesinde, sürece katılan insan faktörünün  rolü çok büyüktür. Tüm mesleki eğitimlerini en mükemmel şekilde tamamlayıp,  en ufak ayrıntıyı dahi kaçırmadan vazifelerini  titizlikle yerine getiren uzman personelimiz sayesinde, havalimanlarımız dünyanın en iyi korunan tesisleri arasında haklı bir şöhrete kavuştu.

Bu düşüncelerle, kıymetli mesai arkadaşlarımın  “1 Mart Havalimanları Güvenlik Memurları Gününü en içten dileklerimle kutluyor, üstün başarılarının devamını diliyorum.  

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.