Öger Türk Tur’dan iflas duyurusu;43 yıllık şirket faaliyetlerine son verdi…

V.Ö. Travel’ın iflasını açıklamasının ardından bu defa Vural Öger’in havayolu şirketi Öger Türk Tur iflas bayrağını çekti. Öger Tours ile gerçekleştirdiği operasyonlar ile adını duyuran Vural Öger şirketini 2012’de Thomas Cook’a satmış ve 2 yıl sonra bu defa V.Ö Travel ile tur operatörlüğüne dönüş yapmıştı.
Öger Türk Tur’un www.ottfly.com isimli internet sitesinden yapılan açıklamada çözüm ortaklarına teşekkür edilirken iflasa bağlı olumsuzluklar nedeniyle müşterilerden özür dilendi.

Şirket acentelerine bir duyuru yaparak 43 yıllık şirketin kapanmasının zorunlu hale geldiğini belirtti.Tourexpi’de yer alan habere göre, Vural Öger imzasıyla yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı.

“Sayın Acentemiz,

Şirketimiz kurulmuş olduğu 1972 yılından beri sizlerle her yıl başarılarını paylaşmıştır. Sizlerin desteği ile Türkiye’deki bütün Anadolu hatlarını ilk olarak birer birer programına almış ve onlarca sene Avrupa’dan Türkiye’ye en fazla yolcu taşıyan uçak seyahat şirketi olmuştur. Almanya’da ve Türkiye’de bütün Uçak şirketlerinin partneri olarak büyük bir programla milyonlarca müşteriyi en iyi ve en kaliteli servis vererek memnun etmiştir. 

Sizlerinde takip ettiğiniz gibi son zamanlarda yaşanan malum sebeplerden dolayı kısa zaman da alternatif program yaparak seferleri düzenlemek maalesef olmadı. Alternatif bulamamız neticesinde şirketimiz bu şartlarda devam etmesi mümkün değildir.

Büyük bir üzüntü içinde 43 senedir faaliyette olan ve bir tarih yazmış olan şirketimizi kapatma mecburiyetinde olduğumuzu bildiririz.4 Ocak 2016 tarihinden itibaren şirketimiz faaliyetine son vermiştir. 

Hepinize tek tek bize olan güven ve desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz. Sizlerle unutulmaz günler geçirdik, bir aile gibi birbirimizi sevdik, başarılarımızı paylastık. 

Bu hayatta her şeyin bir sonu var. Bir devir bitiyor. Çok ama çok üzgünüz.

Hepinizi tek tek candan, kalbten kucaklarız! 

Not: Merkez büro ve şubeler önümüzdeki günlerde telefonlarınız ve sorularınız için emrinizdedir”

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.