Türkiye’de bir ilk olan ve üniversite öğrencileri tarafından 2015 yılında kurulan Herkes İçin Havacılık Derneği high tech port by MUSİAD fuarında yer aldı. Havacılık ve savunma sanayi üzerine olan fuarda genç bir ekibe sahip olması, geleceğe yönelik projeleri ve çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Üye sayısı 830 u geçen Herkes İçin Havacılık Derneği her geçen gün daha da büyümeye ve gelişmeye hızla devam ediyor. Herkes İçin Havacılık Derneği’nin katıldığı 4. üncü fuar olmasına rağmen ilgi beklenenin üzerinde…

hhh_musiad

9-12 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan fuarın açıldığı günde Herkes İçin Havacılık Derneği’nin standını ziyaret eden Sayın Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve eşi Selçuk Bayraktar Herkes İçin Havacılık Derneği hakkında bilgi alıp, projeleri hakkında bilgilendirilme yapıldı. Herkes İçin Havacılık Derneği’nin çalışmalarını dikkatle dinleyen Bayraktar çifti, gençlerin bu tür platformlarda daha fazla yer alması, havacılık camiasının her geçen daha da büyümesi ve ilginin artması bizleri de mutlu ediyor. Çalışmalarınızda başarılar dileriz dedi.

hhh_musiad2

Facebook ile Yorum Yapın

1 YORUM

  1. Afedersiniz de Türkiye’de ilk olan denilmekte ? Türkiye’de ilk olan nedir ? Sizce bir derneğin üniversite öğrencileri tarafından kurulmuş olması bir avantajmıdır ? dezavantajmıdır? Bu derneğin vizyonu nedir ? biri bizi aydınlatsın çünki son zamanlarda ara ara görmeye başladım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.