Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Funda Ocak Hava Trafik Emniyeti Elektronik Personeli günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

İşte Genel Müdür Ocak’ın mesajı;

Kıymetli Mesai Arkadaşlarım;

Büyük projeler, devasa yatırımlar ve her kademedeki arkadaşımızın üstün gayreti ile Sivil Havacılığın parlayan yıldızı haline getirdiğimiz kuruluşumuzu, daha ileri noktalara taşımak kararlılığındayız.

Yeni dönemde temel amacımız; istikrarlı ve sürdürülebilir bir büyüme performansı ile daha büyük projelere ve yatırımlara imza atmak olacak. Bunu,  bilgi toplumunun tüm imkânlarından yararlanarak, yenilikçi bir anlayışla, modern standartları yakalamak ve küresel ölçekte rekabet gücü yüksek bir kuruluş haline gelmekle başarabiliriz.  Bu anlayışla yeni dönemdeki vizyonumuzu, kuruluşumuzu küresel marka haline getirmek olarak özetliyoruz.

Planladığımız ve tahakkuku için gayret gösterdiğimiz bu ileri adımların süratle hedefine ulaşması için,  bütün mesai arkadaşlarımızla birlikte Hava Trafik Emniyeti Elektronik Personeli ’ne de büyük görev ve sorumluluklar düşüyor.

Bu mesleğin kıymetli mensupları yalnızca uçuş emniyetine katkı sağlamakla kalmayıp, kuruluşumuzun tüm faaliyet alanlarında yaygın şekilde kullanılan havacılık elektroniği ile ilgili olarak da zaman kavramı gözetmeksizin çalışıyorlar. Üstün başarıları ile her türlü takdir ve tebriki hak ediyorlar.

Bu duygularla, Hava Trafik Emniyeti Elektronik Personelimizin “12 Kasım Türkiye ATSEP Günü”nü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

Funda OCAK

Genel Müdür ve

Yönetim Kurulu Başkanı

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.