Türk Hava Yolları’nın Amerika kıtasındaki 11. uçuş noktası; San Francisco.

Amerika Birleşik Devletleri’nde, sefer sağlanan 7.nokta olan San Francisco’ya direkt uçuşlar 13 Nisan 2015 tarihinde başlayacak. 

Türk Hava Yolları’nın, Amerika kıtasında Buenos Aires, Sao Paulo, Toronto, Chicago, Houston, Los Angeles, New York, Washington, Boston ve Montreal’in ardından uçuş sağlayacağı 11. nokta olan San Francisco’ya ilk seferi, 13 Nisan 2015 itibariyle Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada 5 gün karşılıklı olarak icra edilecek.

İstanbul’dan, Kaliforniya eyaletinin ilk uçulan noktası Los Angeles’tan sonra eyaletin ikinci büyük kenti San Francisco’ya, tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 511 Euro’dan başlayan ücretlerle seyahat edilebilir.

Ayrıca, Miles&Smiles üyeleri San Francisco hattında 30 Eylül 2015 tarihine kadar %25 mil indirimli ödül biletle seyahat edebilir ve uçuş sınıflarını yükseltebilirler.*

San Francisco’ya ait tarifeli uçuş saatleri;

Uçuş No. Günler Kalkış Varış
TK 079 Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma, Pazar IST 13:05 SFO 16:25
TK 080 Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma, Pazar SFO 18:10 IST 17:05 +1

*Tüm saatler lokaldir. 

Türk Hava Yolları ve uçuş tarifesi ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web sitesinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

* Türk Hava Yolları bu konuda değişiklik yapma hakkını mahfuz tutmaktadır.

Facebook ile Yorum Yapın

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.