İlk olarak 2016 yılında gerçekleştirilen KARAIN FLY IN daha da büyüyerek 22-24 Eylül’de sizi bekliyor olacak.

2. Uluslararası KARAIN-FLY IN 22-24 Eylül 2017 tarihlerinde, yerli yabancı bütün genel ve sportif havacılık sevdalılarına kapısını açıyor. THK Antalya Şubesi Ev Sahipliğinde ve ELBA Havacılık Enstitüsü tarafından düzenlenen etkinlikte bu yıl geçen yıldan farklı olarak protokolden, şaşaadan havacılığa ait olmayan gösterilerden uzak, çok eğlenceli bir zaman vaat ediyor

DÖNÜŞ YAKITI VE KONAKLAMAYI DÜŞÜNMEYİN

Ülkemizde hızla gelişen veya gelişmesinin hayati öneme sahip olduğu genel havacılık alanındaki bütün yenilikler ve tartışmalar, KARAIN FLY IN süresince, tamamen serbest olarak, kafeteryada, pilot salonunda ve gecenin ilerleyen saatlerinde, standart havacı muhabbeti eşliğinde ele alınacak.

Ülkemizin en güzide hava meydanlarından birisi olan Karain, sadece katılımcıların değil ama aynı zamanda bütün ziyaretçilerin de keyifli, tatminkar zaman geçirmesini sağlayacak. Bu etkinlik için Antalya Kepez Belediyesi tarafından özel olarak hazırlanmakta. Böylece, Kepez Belediyesi’nin desteği ile çok daha etkili bir havacılık ortamı yaratılacak. 

Konserler, gösteriler ve gerçek havacıların arasında harika zaman geçirmek istiyorsanız KARAIN FLY IN sizi bekliyor

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.