Türk Hava Yolları’nın yolcu programı Miles & Smiles’ı “MilesCity” isimli oyun ile keşfedebilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın yolcu programı Miles&Smiles, program ortaklarıyla birlikte üyelerine ayrıcalıklı bir dünya sunuyor.  Üyelerine sunduğu yüzlerce ayrıcalığı sıra dışı bir şekilde anlatmak isteyen Miles&Smiles, geliştirdiği MilesCity isimli oyunla bunu gerçekleştirdi.

Miles&Smiles’ın ayricaliklarikesfet.com adresinden ulaşabilen MilesCity’de kullanıcılar, karşılaştıkları soru kartlarını cevaplayarak hem oyun içerisinde ilerliyor hem de MilesCity Mil’i kazanıyor. Oyundaki şans kartları ise kullanıcıların kazanacağı ya da kaybedeceği MilesCity Mil’ini belirliyor. Böylece kullanıcılar, Miles&Smiles’ın yüzlerce program ortağında yaşayabileceği ayrıcalıkları sanal bir şekilde keşfediyor. MilesCity’nin finalinde ise yarışmacılar, kendilerine sorulan soruya en yaratıcı cevabı verip Miles&Smiles program ortaklarının verdiği yüzlerce ödülden birini kazanma şansı yakalıyor.

Miles&Smiles hakkında daha fazla bilgi edinmek ve MilesCity oyununu deneyimlemek için ayricaliklarikesfet.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.