Münster-Adana seferlerine başlayan Germania Hava Yolları’na ait uçağın yolcuları ve mürettebatı Adana Havalimanı’nda çiçeklerle karşılandı

Alman hava yolu şirketlerinden olan Germania’nın Adana-Münster seferleri başladı. Uçağın alana inmesiyle birlikte apronda bekleyen iki itfaiye aracı tarafından uçağa su takı oluşturuldu.

Münster’den sabah saatlerinde kalkan Germania Hava Yolları’na ait yolcu uçağı 36 yolcusu ile 10.20’de Adana Havalimanı’na niş yaptı. Uçağın alana inmesiyle birlikte apronda bekleyen iki itfaiye aracı tarafından uçağa su takı oluşturuldu. Adana Günaydın gazetesinde yer alan habere göre uçaktan inen yolcular ve mürettebat çiçeklerle karşılandı.

Germania Hava Yolları Türkiye Satış Müdürü İsmail Polat, Münster-Adana karşılıklı seferlerini haftada bir gün gerçekleştireceklerini, önümüzdeki aylarda Adana-Bremen uçuşlarına da başlamayı planladıklarını bildirdi.

Türkiye pazarına bu yılın ocak ayından itibaren Antalya seferleri ile başladıklarını belirten Polat, ardından Zonguldak, Adana, Ankara, Kayseri ve Hatay’a uçmaya başladıklarını, 2017’de daha çok noktaya uçmayı planladıklarını bildirdi.

Uçağın karşılanması törenine fly servis  Adana Sorumlusu Burcu Gergin, Ülkem Havacılık Turizm Sahibi Meltem Gezmez Özdemir ve diğer yetkililer katıldı.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.