Pegasus Hava Yolları, 21-26 Mart tarihleri arasında bilet alan misafirlerine yurt dışına yapılacak uçuşlarda 49,99 USD, yurt dışından Türkiye’ye yapılacak uçuşlarda ise 59,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçma fırsatı sunuyor.

Pegasus Hava Yolları, 2017 bahar ve yaz aylarında yurt dışında tatil planları yapan ve yurt dışından Türkiye’ye iş veya tatil nedeniyle seyahat planlayan misafirleri için çok avantajlı fırsatlar sunuyor. Pegasus’un yeni kampanyasında biletlerini 21-26 Mart 2017’de alan misafirler, 15 Nisan – 31 Temmuz 2017 arasında gerçekleştirecekleri yurt dışı uçuşlarda 49,99 USD’den başlayan fiyatlarla uçma imkânına sahip olacak. Yurt dışından Türkiye’ye uçuş planlayanlar ise biletlerini yine 21 -26 Mart tarihinde alarak, 15 Nisan-28 Ekim 2017 tarihleri arasında yapacakları seyahatlerde 59,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilecekler.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, biletlerini 21-26 Mart tarihleri arasında 6 gün boyunca www.flypgs.com ve Pegasus Mobil Uygulamasından satın alabilecek. Pegasus Plus’a üye olmayan misafirler de biletlerini almadan önce www.flypgs.com/plus/ adresinden veya Mobil Uygulama üzerinden kampanyadan faydalanabilir.

Pegasus’un sefer bilgilerine ve kampanya detaylarına https://www.flypgs.com/kampanyalar üzerinden ulaşılabilir; flypgs.com’da yer alan Etkinlik Takvimi ile gidecekleri yerde gerçekleştirilen tüm etkinlikleri inceleyerek tatillerini daha renkli hale getirebilirler.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.