Pegasus, her ayın ilk Perşembe günü düzenlediği “Uç Uç Günleri” kampanyasında Mart ayında Pegasus Plus Kart sahiplerini %40, Pegasus Plus üyelerini %30 ve diğer tüm misafirleri ise %20 indirimli uçuruyor.

Mart ayının Uç Uç Günleri kampanyası ile biletlerini 2-3 Mart tarihlerinde www.flypgs.com‘dan veya mobil uygulamasından alan misafirler,  1 Nisan – 22 Haziran 2017 tarihleri arasındaki tüm uçuşlarda indirimli fiyatlardan yararlanabilecek.

Pegasus Plus üyesi olmayan misafirler, Uç Uç Günleri kampanyasından %30 indirimli yararlanmak için biletlerini almadan önce www.flypgs.com/plus/ adresinden veya Pegasus’un mobil uygulaması üzerinden programa ücretsiz üye olabilir ve Pegasus Plus ayrıcalığı ile seyahat etmenin tadını çıkarabilirler. Pegasus Plus programının ING Bank ile ortak kredi kartı Pegasus Plus Kart’a başvurmak isteyenler ise www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/ing-pegasus-plus-kart adresini kullanabilir.

Misafirler, Pegasus’un 32’si yurt içinde olmak üzere 40 ülkede bulunan toplam 100 uçuş noktası ve güncel kampanyalarıyla ile ilgili detaylı bilgilere www.flypgs.com üzerinden ulaşabilir.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.