Rusya’nın başkenti Moskova’dan Gazipaşa-Alanya Havalimanı’na direkt seferler düzenlemeye başlayan Pobeda hakkında müjde niteliğinde bir iddia geldi.

Pobeda’nın St. Petersburg ve Yekaterinburg’dan da Gazipaşa-Alanya Havalimanı’ndana sefer düzenlemek için girişimlerde bulunduğu belirtildi.

Rus düşüm kaliyetli hava yolu şirketi Pobeda’nın, Moskova’dan sonra St. Petersburg ve Yekaterinburg’dan da Gazipaşa-Alanya Havalimanı seferlerine başlayacağı bildirildi. Rus haber ajansı RİA Novosti’ye konuşan bir şirket temsilcisinin, Pobeda şirketinin Saint Petersburg’un Pulkovo Havalimanı’ndan ve Yekaterinburg şehrinden Gazipaşa-Alanya Havalimanı’na seferlere başlamayı planladığını aktardı.

Pobeda temsilcisi, “Pobeda şirketi Saint Petersburg’dan yapılan seferlerin listesini genişletmek üzere Gazipaşa-Alanya Havalimanı’na sefer yapma izni için Rosaviatsiya’ya başvurdu. Yekaterinburg şehrinden de ilk uluslararası seferimizi Gazipaşa-Alanya Havalimanı’na yapmayı planlıyoruz, bunun için de başvuru yaptık“ diye konuştu. Ayrıca Nisan ayından beri Alanya’ya tarifeli seferleri de gerçekleştiren Pobeda’nın sonbaharda Almanya’nın Baden-Baden kentine de seferlere başlayabileceği bildirildi. Pobeda, Anex ve Coral Travel ile birlikte Gazipaşa-Alanya Havalimanı’na Rusya’dan direkt uçuş imkanı sunan 3 hava yolu firmasından birisi konumunda.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.