Başta Richard Branson olmak üzere dünyaca ünlü yatırımcı ve girişimciler, başarı öykülerini anlatmak üzere”İstanbul TALKS”, Inspired 2016 Konferansı’na katıldı. Mevcut ve potansiyel girişimciler için altın niteliğinde bilgilerin paylaşıldığı  platform, İstanbul TALKS Konferansları kapsamında düzenlendi.

İstanbul TALKS Inspired İstanbul’da konuşmacı olarak yer alan, sıra dışı fikirleriyle iletişimden eğlenceye, ulaşımdan teknolojiye hatta uzay turizmine kadar pek çok alanda lider girişimlere imza atan Virgin Group’un kurucusu  İngiliz milyarder iş adamı Richard Branson Çırağan Sarayı’nda düzenlenen İstanbul Talks konferansında bir konuşma yaptı.

Branson, Ankara’da yaşanan  terör saldırısı ile ilgili olarak “Bu günlerde beraber durmalıyız. Hayat devam etmek zorunda” dedi.

Branson terör olaylarının yaşandığı bölgeleri ziyaret etme konusunda , “Stresli zamanlarda o bölgelere gitmeniz çok önemli. 11 Eylül’den sonra New York’a gitmiştim. Bence bu günlerde beraber durmalıyız. Hayat devam etmek zorunda.” şeklinde konuştu.

Branson’ın konuştuğu oturumu yöneten Mavi Jeans’ın CEO’su Cüneyt Yavuz ise, “Atatürk’ün bir sözü var. Yurtta sulh cihanda sulh. Bu yağmurlu günler de geçecek” dedi.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.