Pazartesi, Haziran 17, 2024

BU HAFTA İLK 5 HABER

Benzer Haberler

SHM FLYINN 2023 : ‘Sivrihisar’da gökyüzü bir tutkudur’

Sivrihisar’da  “SHM FLYINN 2023” organizasyonu düzenleniyor.

Sevgili Pilot Arkadaşlarımız,

“SHM FLYINN 2023” ORGANİZASYONU 05 ve 06 AĞUSTOS TARİHLERİNDE SİVRİHİSAR HAVACILIK MERKEZİ / NECATİ ARTAN TESİSLERİ BATI APRONU’NDA DÜZENLENİYOR…

BÜTÜN HAVACILARI, HAVA TAŞITLARIYLA BİRLİKTE BU MUHTEŞEM İKİ GÜNE DAVET EDİYORUZ….

05 Ağustos / Cumartesi günü arzu ettiğiniz saatlerde SHM’ye intikal uçuşlarınızı yapabilirsiniz. Aynı gün içinde “AMATÖR ve SPORTİF HAVACILIĞIN” sorunlarını konuşmak üzere bir Sempozyum düzenledik. Kıymetli konuşmacılarımız olacak. Öte yandan bütün havacı dostlarımız bir araya gelerek “hangarın kapılarını sohbetlere açacağız”

Gün içinde lokal uçuş yapmak isteyen bütün arkadaşlarımız SHM imkanlarından faydalanabilecekler. Kulemiz 131,625 MHZ de iki gün boyunca aktif olacak. LTA2 hava sahası içinde kalmaları halinde uçuş planı ihtiyaçları olmayacak J

MSÖ Hava ve Uzay Müzesi, güne özel indirimli fiyatlarla bütün havacılarımızın ziyaretine açık olacak!

05 Ağustos gecesi için apron konaklama bedeli talep edilmiyor. Hava taşıtınızı hiçbir ücret ödemeden apronda emniyetini almak kaydıyla bırakabilirsiniz. Hava Parkımızda her türlü havacılık yakıtı bulunmakta, ihtiyacınız halinde Meydan Amirliği’ne veya AIS Ofis’e bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

SHM yaklaşma / meydan turu / kalkış ve inişlerine dair prosedürler, Sivrihisar Hava Parkı’nın resmi web sayfası olan www.shm.aero adresinde bulunmaktadır. Gelmeden önce bu sayfadaki prosedürleri incelemenizi önemle rica ederiz.

“SEMİN ÖZTÜRK ŞENER / ACT HAVA YOLLARI Solo Akrobasi Gösterisi” de muhteşem performansıyla bu etkinlik içinde yer alıyor!

Leziz yemekleriyle “Sky Cafe” gün boyu sizlere hizmet verecek. Ayrıca, 05 Ağustos / CUMARTESİ akşamı, “Canlı Müziğin Gökyüzü Versiyonu” Grup TRİAN tam kadro SKY CAFE’de sizlerle olacak.

Organizasyona katılan Havacılarımıza “Katılım Sertifikaları” 05 Ağustos / Cumartesi  akşamı  Sky Cafe’de takdim edilecek.

SHM FLYINN 2023 Organizasyonuna katılmak isteyen havacılarımızın, lütfen rabia@shm.aero adresine kayıt yaptırmalarını rica ediyoruz.  Rabia Hanım’a 0 222 724 30 41 nolu telefondan da ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz G Blok misafirhanesinde ücreti karşılığı kalabilirsiniz. Oda rezervasyonu için SHM yönetimiyle rabia@shm.aero mail adresi üzerinden temasa geçebilirsiniz.

Kendi çadırlarında kamp yapmak isteyen Havacılarımıza ücretsiz yer tahsis edilecektir.

Dönüşler için 06 Ağustos / Pazar gününü planladık. Arzu ettiğiniz saatte SHM’den kalkış yapabilirsiniz.

Çook keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileği ile…

SHM Organizasyon Komitesi Başkanlığı.

Facebook ile Yorum Yapın

ÇOK OKUNANLAR