Sivrihisar Uluslararası Sportif Havacılık Merkezi, Necati Artan Tesislerinde,  15-16 Temmuz 2017 tarihlerinde İLK kez gerçekleşiyor…

Sivrihisar Hava Parkı’nda bir İLK daha! 15-16 Temmuz 2017 tarihlerinde düzenlenen  “Skydiving Fest / Paraşüt Günleri 2017” organizasyonuna, ülkemizin dört bir yanından birçok paraşütçü katılıyor. “Skydiving Fest / Paraşüt Günleri 2017” seyircilere gökyüzünde rengârenk görsel bir şölen yaşatırken, paraşüt ile ilgilenen sporculara bu imkânı ücretsiz olarak sunuyor. Adrenalin tutkunlarını bir araya getiren bu etkinlik iki gün boyunca paraşütçülere keyifli anlar yaşatacak.

“Skydiving Fest / Paraşüt Günleri 2017” de bütün atlayışlar ÜCRETSİZ ve her bir Paraşütçü dilediği kadar atlayış yapabiliyor.

Atlayışlar için iki veya üç adet Cessna 172 uçağı kullanılacak. Aynı anda 3 Paraşütçü alabilecek bu uçaklar ile atlayışların AGL 7.000 feet ve 10.000 feet aralığında olması planlanıyor. Atlayışlar 15 Temmuz/Cumartesi günü ve 16 Temmuz/Pazar günü sabah 08.30 ile başlayacak ve havanın müsaitlik durumuna uygun olarak gün batımına kadar devam edecek. Cumartesi akşamı ise tesislerde bulunan “SKY Cafe” de katılımcılara sertifikaları verilecek.

Türkiye’nin İLK Sivil Profesyonel Hanım Akrobasi Pilotu “Semin Öztürk” , 15 Temmuz Cumartesi günü,  nefes kesen bir akrobasi gösterisi ile “Skydiving Fest / Paraşüt Günleri 2017” de yerini alıyor.

Dileyen katılımcılar hava parkında kamp kurabiliyorlar. Sky-Cafe Restoran leziz yemeklerle organizasyon boyunca paraşütçülerin ve seyircilerin hizmetinde..

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.