T-34 Mentor Uçaklarını Koruma ve Yaşatma Topluluğu adında hizmet vermekte olan gönüllü grubun yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Türkiye’de uçmuş T-34 Mentor uçakların yer tespiti için çalışmalar yapılmaktadır. T-34 Mentor uçaklarını koruma altına alarak bu uçaklara gerekli özeni göstererek alanında uzman kişiler tarafından çalışmalar yapan bu gönüllü grup sayesinde artık T34 mentor uçakların değeri artmaktadır.

Alanında uzman kişilerle çalıştığı bilinen ve www.t-34turkiye.com sitesine yardımcı olarak mentor uçaklarını koruma altına alarak çalışmalar yapan Kubilay Akgül ve Batuhan Tülpar sayesinde artık uçakların bakım ve onarım işleri, yer tespiti kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bir dönem Hava Kuvvetlerine genç pilotlar yetiştirerek hizmet veren T-34 Mentor uçakları sayesinde genç pilotlar alanında başarılı çalışmalar yapmıştır.

T-34 Mentor uçakları konusunda hizmet vererek kendi sayfasını kuran ve bu uçaklar hakkında projeler hazırlayarak ortaya sunan Kubilay Akgül ve Batuhan Tülpar gibi kişiler sayesinde bu uçaklar koruma altına alınarak bunlar hakkında projeler hazırlanmaktadır. Sitede bulunan iletişim bölümü sayesinde bu ekibe katılmak isteyen kişiler site üzerinden bu kişilerle iletişime geçme imkânına sahiptir.

Kubilay Akgül, Batuhan Tülpar

Sitede T-34 uçağı hakkında detaylı açıklamaları yaparak kendisine olan talebi artırmaya çalışan bu kişiler kendilerine ekip arkadaşı arayarak birlikte projeler sunmak istemektedirler. T-34 Mentor uçaklarının yer tespitini yaparak bu uçakları bulundukları yerden çıkarmaya çalışan bu uçakları koruma altına alarak T-34 Mentor uçaklarının fotoğraflarının bu sitede paylaşan bu kişiler sayesinde artık bu uçaklar hakkında kolay bir şekilde bilgi sahibi olunmaktadır.

En küçük T-34 Mentor hayranı

Sizde T-34 mentor uçağı ile ilgili yapılan çalışmaları incelemek için www.t-34turkiye.com adresine giriş yapabilir, T-34 Türkiye ekibini destekleyebilirsiniz.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.