Tanzanya’nın, havayolu endüstrisinde lider şirketi Precision Air, dünya havayolu PSS (Yolcu Servis Sistemi) endüstrisinin liderlerinden başarılı yazılım şirketi Hitit Bilgisayar Hizmetleri ile yollarını birleştirdi.

Müşteri odaklı, güvenilir ve rekabetçi bir yapıya sahip olan Precision Air, envanter kontrolü, dinamik ücretlendirme, ek hizmet satışı, hızlı entegrasyon ve çoklu dağıtım kanalı olanakları sunması, havayollarına, değişen piyasa koşullarına uyum sağlamaları ve ek gelir olanaklarından yararlanmaları konusunda esneklik ve kontrol sağlaması sebebiyle, Yolcu Hizmetleri Sistemi (PSS) sağlayıcısı olarak Hitit’in Crane PAX, PSS çözümünü tercih ederek; envanter yönetimi, ücretlendirme, rezervasyon, biletleme (Crane PAX), sadakat yönetimi (Crane PAX Sadakat Yönetimi ) ve yolcu kalkış sistemlerini kullanmaya başladı.

“HİTİT ÇOK YÖNLÜ, GÜVENİLİR VE KULLANICI DOSTU”

Precision Air’in Ticari Direktörü Robert Owusu, “Pek çok yazılım sistemi içinden Hitit’i tercih etmemizin sebebi, çok yönlü, güvenilir, kullanıcı dostu ve çok başarılı bir sistem sunuyor olmasıdır. Precision Air, Hitit’in Crane PAX çözümünü kullanarak, dünyadaki pek çok yerdeki interline ortaklarıyla kesintisiz şekilde bağlantı kuruyor olacak. İnanıyoruz ki, Crane PAX’in zengin fonksiyonel özellikleri ve esnekliği, Precision Air’in yüksek yolcu hizmet standartları ile birleşince, güçlü bir dinamizm ortaya çıkacak” dedi.

PRECISION AIR, SATIŞ KANALLARINI ARTIRACAK

Hitit CEO’su Nur Gökman ise anlaşmanın ardından şunları söyledi: “Precision Air’in havayolu PSS sağlayıcısı olarak Hitit Bilgisayar Hizmetleri’ni seçmesi bizi çok heyecanlandırdı ve mutlu etti. İnanıyoruz ki, havayolunda uzman, güçlü takımımız ve Crane PAX’ın üstün özellikleri sayesinde, Precision Air, çok kısa zamanda GDS’ler üzerinden satış yapabilir olacak ve tüm dünya acentelerine açılarak dağıtım ve satış kanallarındaki satışlarını arttıracak. Onlar bizim ürünlerimizi kullanarak geliştikçe, biz de onlarla birlikte büyüyor olacağız.”

precision

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.