THY’de  yaklaşık 11 yıldır görev yaptıktan sonra  istifa ettiğini açıklayan  Basın Müşaviri  Dr.Ali Genç’e,  THY CEO’su  Temel Kotil  bir teşekkür mektubu yazarak  bundan sonraki  çalışma hayatında başarılar diledi.

Kotil’in mektubu şöyle:

Ali Bey İyi Akşamlar,

Ben sizlerin göreve başladığınız ilk günü hatırlıyorum. Sizleri bana Mustafa Karalioğlu bey tavsiye etmişti. Daha sonra kendilerine teşekkür etmiştim. Meşhur RJ problemi ile boğuşurken göreve başlamıştınız. Birçok çalışanımız o günleri, daha sonraki yaşamış olduğumuz iletişim krizlerini, hatta Amsterdam kazasının iletişiminin nasıl yapıldığını bilmezler. Ben sizlerin kaza süresince ve sonrasınca yerli ve yabancı basınla nasıl boğuştuğunuzu, aleyhimize olan Star Alliance medya iletişim başkanlığını nasıl lehimize çevirdiğiniz çok iyi hatırlıyorum. Allah bizlere bir daha böyle kazalar göstermesin.
Ali bey yönetmiş olduğunuz krizler saymakla bitmez. Tabii ki THY olarak sizleri yalnızca başarılı bir şekilde yönettiğiniz krizlerle hatırlamayacağız, Türkiye’nin tek global markası dediğimiz Türk Hava Yollarının son 11 yıldaki marka yolculuğundaki katkılarınızla da hatırlayacağız.
Ali bey yeriniz nasıl doldurulacak bilemiyorum. Sizlere ve ekibinize THY ailesi olarak teşekkür ediyorum. Allah sizlere bundan sonraki çalışma hayatınızda THY deki muazzam başarınızdan daha büyüğünü nasip etsin.
Hoşça Kalın.

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.