Hava Yolları Emekli Kabin Memurları Derneği’nin (ARFAA) İspirtohane Kültür Merkezi’nde düzenledikleri “THY Emeklileri Sanat’ta Buluşuyor” sergisi açıldı.

Hava Yolları Emekli Kabin Memurları Derneği üyesi emekli kabin memurlarının el emeği eserlerinin sergilendiği serginin açılışına Bakırköy Belediye Başkanı Op. Dr. Bülent Kerimoğlu ve Belediye Meclis Üyesi Emel Tığlı, Miami Senfoni Orkestrası Keman Sanatçısı Begüm Çalımlı ile birlikte yaklaşık 350 davetli katıldı. ARFAA Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Acar Molu ile birlikte sergilenen tüm eserleri tek tek inceleyen Bakırköy Belediye Başkan Kerimoğlu ARFAA’yı tebrik ederek “Bakırköy Belediyesi olarak bu tür sanat faaliyetlerine destek olmak bizi mutlu ediyor. Bundan sonra da imkanlarımızla dahilinde bu tür sergilerin açılmasına destek olacağız” dedi.

Hava Yolları Emekli Kabin Memurları Derneği üyesi emekli kabin memurlarının el emeği eserlerin sergileneceği sergi 15 Nisan’a kadar Bakırköy İspirtohabe Kültür Merkezi’nde değerli ziyaretçilerini bekliyor olacak.

www.BagimsizHavacilar.com

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.