Türk Hava Yolları 2016 yılının en çok beklenen filmlerinden “Batman v Superman: Adaletin Şafağı”na resmi sponsoru oldu. Bu sponsorlukla sefer yaptığı 113 ülkeyle dünyada en fazla ülkeye uçan havayolu şirketi Türk Hava Yolları çizgi dünyasının en meşhur şehirleri Gotham City ve Metropolis’i de geniş uçuş ağına eklemiş oldu.

thy_batman_superman

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın M. İlker Aycı gerçekleştirilen sponsorluk ile ilgili olarak “Bu yılın  en önemli filmlerden birine sponsor olmaktan heyecan duyuyoruz. Bu filmin Türk Hava Yolları markasına olumlu katkı sağlayacağına inanıyorum ” dedi.

Warner Bros. Pictures Kıdemli Başkan Yardımcısı Gane Garlock ise “Batman ve Superman’i partnerimiz Türk Hava Yolları ile gökyüzüne uçurmaktan mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Türk Hava Yolları’na ait bir uçağın içten ve dıştan görüntülerinin yer aldığı  “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filminde kullanılan Batmobile aracının resmi taşıyıcı sponsoru da Türk Hava Yolları iştiraklerinden Turkish Cargo oldu.  Buna göre Turkish Cargo dünyanın çeşitli yerlerindeki organizasyonlara Batmobile’ın taşınmasını sağlayacak.

Filmde Batman rolünde izlediğimiz ünlü oyuncu Ben Affleck ve LexLuther karakterini canlandıran aktör Jesse Eisenberg ile bir reklam filmi çeken Türk Hava Yolları önümüzdeki günlerde bu filmin de yayınına başlayacak.

“Batman v Superman: Adaletin Şafağı,”  filminin resmi sponsoru olan Türk Hava Yolları bu kapsamda filmin Los Angeles ve Londra’da gerçekleşecek  galalarına da sponsor oldu.

thy_batman1

Türk Hava Yolları, Warner Bros Pictures ile gerçekleştirdiği bu işbirliğini taçlandırmak için Türk Hava Yolları filosundan bir uçağını (Boeing 777)  da film temalı olarak giydirdi.

Türk Hava Yolları önümüzdeki günlerde sosyal medya üzerinde gerçekleştireceği “ Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filmi temalı bir yarışma düzenleyecek. Yarışma sonucu kazananları filmin Los Angeles’da gerçekleşecek galasına Türk Hava Yolları’nın davetlisi olarak katılacaklar.

Bu sponsorluk sonrası Türk Hava Yolları yolcularını film temalı bir takım sürprizler bekliyor. Buna göre;

·        Yetişkinler için göz maskesi, terlik gibi ürünlerden seyahat kitleri,

·         Çocuklar için terlik, çocuk kulaklıkları ve saat gibi ürünlerden oluşan seyahat kiti,

·        Film temalı uçak içi menü kartları ve yiyecek ikramları,

·        Film temalı Miles & Smiles kartı yolcumuzun kullanımına sunuldu.

“Batman v Superman: Adaletin Şafağı”  filmiyle ilgili olarak Türk Hava Yolları’nın Facebook ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz. Ayrıca hashtag, #flytogotham #flytometropolis kullanarak film hakkında online konuşmalara da katılabilirsiniz.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.