Türkiye Seyahat Acentaları Birliğinden (TÜRSAB)  yapılan açıklamada, THY’nin 2016 yılı içerisinde yapılacak yurtdışı turizm fuar programlarına, Türkiye’den katılacak TÜRSAB üyesi acenta mensuplarına  tüm sınıflarda %10, ayrıca 1o kg. daha fazla  bagaj hakkı tanıdığını duyurdu.

TÜRSAB’ın açıklaması şöyle:

“Yurtdışında düzenlenen ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’ nın iştirak edeceği Turizm Fuarlarına katılacak Birliğimiz üyesi acenta mensuplarına, 2016 yılında da Türk Hava Yolları ile Ortaklığımızca indirimli ücret uygulamasının sürdürülmesinin talep edildiği yazıya istinaden Türk Hava Yolları tarafından gönderilmiş olan yazı aşağıda aynen aktarılmaktadır:
Ekte yer alan ( www.tursab.org.tr )  2016 yılı içerisinde yapılacak yurtdışı turizm fuar programlarına, Türkiye’den katılacak TÜRSAB üyesi acente mensuplarına;
Business Class ücret seviyelerinde C/Class ve D/ Class’ta %10,
Comfort Class ücret seviyelerinde U/Class ve O/ Class’ta %10,
Economy Class ücret seviyelerinde (IT ve promosyon hariç) tüm class’larda %10,
oranında indirimin yapılarak TK-Waive’den alınacak indirim kodu ile biletlemenin yapılması, fuarlara tanıtıcı malzeme götürecek acente mensuplarına 10 kg. fazla bagaj hakkı verilmesi hususunu onaylanmıştır.”

Manşet Fotoğrafı: Erhan Aydoğdu

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.