Türk Hava Yolları, Bahreyn’e uçacak yolcularına güncel vize durumu hakkında bir açıklama yayınldı.

Bahreyn Göçmenlik Bürosu’nca 20 Ekim’de tekrar düzenlenen vize süresi ve ücretleri ile Bahreyn’e gidecek yolcular havalimanlarından ya da internet üzerinden daha uzun süreli vize alabilecekler.

Türk Hava Yolları’ndan yapılan vize süresi ve ücretleri hakkındaki açıklama şöyle;

20 Ekim 2016 tarihinde Bahreyn Göçmenlik Bürosu Yetkilileri vize iyileştirme çalışmalarını başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Uygulama kapsamında yapılan değişiklikler aşağıdaki gibidir:

  • G67 ülkeleri ve GCC ikameti olanlar için, 3 aylık çoklu girişe izin veren ve en fazla 2 hafta ikamet süreli olan uygulama mevcuttaki gibi devam edecektir. Vize alımı havaalanında veya online olarak yapılabilmektedir. Diğer bütün koşullar aynı kalırken, ziyaret başına en fazla 2 hafta olan ikamet süresi 1 aya çıkartılmıştır. Vize ücreti 25 BHD’dir. Vize süresi 25 BHD karşılığında 2 hafta uzatılabilir.
  • Yeni bir geliştirme olarak tek girişlik vize uygulaması gelmiştir. Yukarıdaki koşulları sağlayan kişiler, en fazla 2 hafta süreli olan bu vizeyi varış havaalanında veya online olarak alabileceklerdir. Vize ücreti 5 BHDolacaktır. Vize süresi 25 BHD karşılığında 2 hafta uzatılabilir.

Saygılarımızla,

Türk Hava Yolları

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.