Türk Hava Yolları’nın “hayal kurma” temalı yeni reklam filmi “Her Hayal Bir Yolculuk” yayınlandı

Dünyanın en çok ülkesine uçan, ülkemizin bayrak taşıyıcısı Türk Hava Yolları, kuruluşunun 89. yıldönümüne özel “Her Hayal Bir Yolculuk” isimli yeni bir reklam filmi yayınladı. Başarıya giden yolda hayal kurmanın önemi Anadolu’nun ücra köyünde yaşayan küçük bir çocuğun hikayesiyle izleyiciye aktarılıyor. 

Türkiye’nin ismini göklerde gururla taşıyan Türk Hava Yolları, babasını Kıbrıs Barış Harekatı’nda kaybeden bir çocuğun pilot olma hayalini gerçekleştirdiği yeni reklam filminde, izleyiciye şartlar ne olursa olsun hayallerden vazgeçmeyerek başarıya ulaşılabileceği mesajını veriyor.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat yeni reklam filmi ile ilgili; “1933 yılında mütevazı bir filoya sahip olan şirketimiz, bugün 89. yılını geride bırakıp, dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu şirketi olarak bayrağımızı göklerde dalgalandırıyor. Türk Hava Yolları ailesi olarak bugünlere, kurduğumuz hayaller için çok çalışarak geldik ve bu yolda hayaller kurmaya devam edeceğiz. Yeni reklam filmimizin başarı yolculuğunda hayalleri olan herkese ilham olmasını diliyorum.” dedi.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.