THY 308 uçağa çıkan uçak filosunda görev yapacak pilot arayışlarını sürdürüyor. 21 ve 22 Nisan’da Barcelona’da matadorlarla bir araya gelecek olan THY, 5-6 Mayıs tarihlerinde ise Sao Paolo’da sambacılara şirketi tanıtacak.

308 uçağı bulunan ve 2023’te 460 uçaklık dev bir filoya ulaşmayı hedefleyen Türk Hava Yolları, bu uçaklarda görev yapacak pilot bulabilmek için dünyanın her köşesinde tanıtım turlarını sürdürüyor. THY, 21 ve 22 Nisan tarihlerinde Barcelona’da road show (tanıtım turu) düzenleyerek İspanyol pilotlara Türkiye ve İstanbul’un belli başlı karakteristik özellikleri ile İstanbul’da yaşamanın avantajlarını anlatacak.

İSTANBUL’UN AVANTAJI ANLATILACAK

THY, İspanya’nın hemen ardından ise rotayı Güney Amerika kıtasına çevirecek. Brezilya’nın Sao Paolo şehrinde pilotlarla bir araya gelecek olan THY yöneticileri, Brezilyalı pilotlara İstanbul’da yaşamanın ve THY’de çalışmanın avantajlarını anlatacak. “İstanbul dünyanın en büyük, en canlı ve en heyecanlı şehirlerinden birisi” şeklinde pilotlara hitap edecek olan Türk Hava Yolları, şirket olarak hedeflerin uçuş güvenliğine sımsıkı bağlı, Avrupa’nın en çok tercih edilen havayolu şirketlerinden birisi olmak olduğunu belirtti.

Beş yıldır en iyiyiz

THY ayrıca beş yıldır Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi seçildiklerini, yolcuların çeşitli sebeplerden dolayı kendileriyle uçmayı tercih ettiklerini anlatacak. Dünya standartlarında hizmet vermeye devam ettiklerine vurgu yapacak olan THY yöneticileri, Brezilyalı pilotlara , “Türk Hava Yolları’nın devam eden büyümesinin ve başarısının bir parçası olmak ister misiniz?“ diye çağrıda bulunacak. (Süleyman Şen/ AKŞAM)

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.