Yamaç paraşütü pilotları arasında büyük kavga….

Kavgaya karışan pilotlardan biri yaralanarak ambulansla hastaneye götürülürken, 2 firmadan 5 pilot hakkında yasal işlem başlatıldı.

Belceğiz Plajında geçtiğimiz cuma günü çıkan kavganın müşteri paylaşamama konusunda çıktığı öğrenildi. Yeni firma kuran ve ofisleri olmadığı için Belceğiz Plajı’nda bir restoranda müşteri toplayan yamaç paraşütü pilotları ile bitişikte ofisi bulunan pilotlar arasında müşteri konusunda çıkan anlaşmazlık kavgaya dönüştü. Yamaç paraşütü yapmak isteyen bir kadın tatilcinin 2 firma arasında paylaşılamaması üzerine, ofisi bulunan firmanın pilotları, restoranda müşteri toplayan pilotları korsan uçuş yapmakla suçladı. Tartışma Belceğiz Plajı’ndaki turistlerin gözü önünde kavgaya dönüştü.

Kavgada tekme ve yumruklar havada uçuşurken bazı pilotlar da aldıkları darbeler neticesinde yere düştü. Çevredeki işletme çalışanları ve tatilcilerin araya girmesiyle güçlükle durdurulan kavgada yaralanan 1 pilot, ambulansla hastaneye götürüldü. Olay yerine gelen Ölüdeniz Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri, kavgaya karışan pilotları gözaltına aldı.

Pilotlar sorgularının ardından serbest bırakıldı.

Jandarmadan bilgi alarak konuyu yakından takip eden Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, kavganın pilotlar arasındaki kişisel sürtüşmeden yaşandığını ve hanutçulukla ilgisi olmadığını söyledi.

Gerekli incelemelerin yapıldığını belirten Çalık, kavgaya karışan 5 pilot hakkında yasal işlem başlatıldığını kaydetti.(Fethiye Haber)

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.