Her yıl bir şehre kütüphane kazandırmayı hedefleyen Herkes İçin Havacılık Derneği bu yöndeki çalışmalarına son hız devam ediyor.

Herkes İçin Havacılık Derneği’nin yapmış olduğu sosyal sorumluluk projesine üyeler ve yurttaşlardan her geçen gün daha fazla destek geliyor.

Kütüphane projesi ile 1 yıl önce Kars’ın Sarıkamış ilçesine bağlı Armutlu Köyü Armutlu İlkokulu’na bir kütüphane kuran dernek, 2. kütüphanesini Ordu’da yer alan Kabataş-Atatürk İlkokulu’nda kurdu.

Her dönem bir kütüphane amacıyla başlattılan sosyal sorumluluk projesinin 3.ayağında Siirt’in Pervari ilçesinde yer alan Aşağı Balcılar İlkokulu’nda bir kütüphane kurulması hedefleniyor.

Kurulması planlana  kütüphane için Herkes İçin Havacılık Derneği’ne kitap yardımlarınızın yanı sıra kalem, defter vb. kırtasiye yardımını bizlere iletmeniz yeterli.

Herkes İçin Havacılık Derneği’nin Bir kitap bir çocuk; bir çocuk bir umut sloganıyla çıktığı bu yolda “Çocuklarımız için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” diyor.

Sizler de bu güzel projede yer almak istiyorsanız afişte yer alan numarayı aramanız yeterli.

Çocukların yüzündeki mutluluk görülmeye değer… Hayatımızın kıymetini bilelim ve diğer insanlarınkini de güzelleştirmek için birlik olalım. Haydi, hep birlikte 3. Kütüphanemizi kurmaya…

hihd_kutuphane_siirt

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.