AnadoluJet, Ankara Esenboğa ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan düzenleyeceği Ordu – Giresun uçuşlarına 22 Mayıs’ta başlıyor.

AnadoluJet Avrupa ve Türkiye’nin deniz üzerine inşa edilen ilk havalimanı olan Ordu – Giresun Havalimanı’na İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa Havalimanları’ndan sefer başlatıyor. 22 Mayıs’ta başlayacak seferler her iki şehirden de 8 Haziran’a kadar haftada beş gün, sonrasında ise haftanın her günü karşılıklı olarak icra edilecek. Ordu- Giresun Havaalanı’na İstanbul ve Ankara’dan tüm vergiler dâhil tek yön 79 TL’den başlayan ücretlerle seyahat edilebilir.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Sabiha Gökçen – Denizli, Malatya, Şanlıurfa, Nevşehir hatlarını uçuş ağına bağlayan ve Bursa – Trabzon ve Bursa – Erzurum çapraz uçuşlarını başlatan AnadoluJet; Ordu-Giresun seferlerinin başlamasıyla uçuş ağını 42 noktaya yükseltmiş olacak.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları hakkındaki ayrıntılı bilgiye 444 25 38 numaralı çağrı merkezinden ya da www.anadolujet.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.