Emekli Kabin Memurları Derneği’nin (ARFAA) dördüncü olağan genel kurulu yapılarak yeni yönetim kurulu belirlendi.

Emekli Kabin Memurları Derneği’nin (ARFAA) dördüncü olağan genel kurulu yapılarak yeni yönetim belirlendi Genel Başkan Deniz Molu görevi Ferda Ergüven’e devretti. Ferda Ergüven başkanlığındaki yeni yönetim kuruluna Oya Kısalar Kaya, Oya Erpek, Nilüfer Tellikurşun ve Şenay Bakırcı asil üyeler olarak seçildi. Yönetim kurulu yedek üyeliklerine ise Meliha Apaydın, Gülçin Sayar, Nursel Göktan, Semra Dereli Civelekhan ve Çiğdem Özmutuş seçildi.

Eski ARFAA genel başkanı Deniz Molu ise Ümit Bender, Yasemin Rahime Başlamışlı, Yasemin Cıtmaca, Ayla Tezcan ve Nalan Nebioğlu ile birlikte ARFAA Denetleme Kurulu’na seçildi.

ARFAA Kurucu Genel Başkanı Oya Güler, olağan genel kurul sonrasında yaptığı açıklamada “Yasemin Rahime Başlamışlı, Nesrin Tabur kurucu olarak derneğimizin bu günlere gelmesi ile gurur duyduğumuzu belirtirken, bugüne değin derneğimize gönül veren üye arkadaşlarımıza, başta geçmiş dönem Deniz Molu başkanlığındaki yönetimde ve önceki dönem yönetimde görev alarak büyük bir özveri ile çalışmış olan arkadaşlarımıza yürekten teşekkürlerimizi iletir, yeni göreve gelen Ferda Ergüven başkanlığında yönetim kurulu arkadaşlarımıza başarılar diler, her daim yanlarında olduğumuzu hatırlatarak, tüm hava yollarından meslektaşlarımızı meslek grubumuz için hedeflediğimiz çatı altında birlikteliğe gönül ve el vermelerini dileriz.” dedi.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.