Etiyopya Havayolları, Batı Avrupa, Birleşik Krallık, İskandinavya, Japonya ve Kanada’ya giden yolcularının, bağlantı seçeneklerini genişletmek amacıyla AccessRail ile ‘’Codeshare’’ ve ‘’Interline’’ anlaşması imzaladı. Anlaşma, Etiyopya Havayolları yolcularının tek bir Etiyopya Havayolları bileti ile AccessRail ’in içerdiği tüm yolculuk segmentleriyle kesintisiz bağlantı sağlayarak, geniş demiryolu destinasyonlarından yararlanmasını sağlayacak.

Etiyopya Havayolları Grup CEO’su Tewolde GebreMariam, ortaklıkla ilgili olarak; ‘’Dünyanın önde gelen hava-ray intermodal (alternatif) çözümleri sağlayıcısı AccessRail ile böylesine anıtsal bir anlaşmaya imza attığımız için çok mutluyuz. Her yıl, dünya çapındaki önemli ortaklarla işbirliği yaparak, müşteri hizmetleri mükemmelliği açısından büyümekteyiz. Demiryolu seyahati, özellikle bölgesel veya yerel olarak seyahat ederken popüler hale geldiğinden, dünyaca ünlü uçuş ve demiryolu bağlantı sağlayıcısı ile olan bu işbirliğimiz, müşterilerimizin ekstra rahatlık ve daha iyi bağlantı seçeneklerine erişmesine yardımcı olmaktadır. Etiyopya Havayolları’nın doğrudan operasyonlarının olmadığı pazarlara hizmetimizi genişletmek açısından, demiryolu hizmetleriyle ortaklığımız, müşteri hizmetlerimizi geliştirmede büyük bir stratejik hareket sağlamaktadır. AccessRail ile Etiyopya Havayolları arasındaki ortaklığın başarısının müşterilerimiz tarafından da hissedilmesini umut ediyorum.’’ dedi.

Etiyopya Havayolları, dünyanın önde gelen hava-ray intermodal çözümleri sağlayıcısı AccessRail ile ortaklık kurarak hava-ray stratejisini daha da geliştirdi (9B). Bu yeni ortaklık, Etiyopya Havayollarına varış ağını genişletme ve ET uçuşlarını hem interline hem de codeshare (kod paylaşımı) formatında besleme olanağı sağlamaktadır. Buna ek olarak, bu ortaklık, acentelerin yanı sıra tüketicilere, Etiyopya Havayolları seyahatlerini tek bir süreç ve iş akışı üzerinden üst sektörleri içeren rezervasyonlar ile yeni seçenekler sunacaktır.

AccessRail İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Andrew Popescu, ‘‘Etiyopya Havayolları’nın yolcularına tüm dünyada tamamen yeni destinasyonlar sunmasını sağlayacak olan Etiyopya-AccessRail intermodal işbirliğimiz için heyecanlıyız. Etiyopya Havayolları, hava-ray ortaklığı yoluyla ağ genişletme kavramını küresel düzeyde benimsemiştir ve bu stratejik vizyonu gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olduğumuz için heyecanlıyız.’’ şeklinde konuştu.

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.