Gölyaka Havacılık Festivali 29-30-31 Temmuz tarihlerinde Düzce’nin Gölyaka ilçesinde düzenlenecek.

İstanbul ve Ankara arasında özel aracınızla 2 saatte ulaşabileceğiniz yeşillikler içerisinde bir ilçe, Gölyaka. Düzce’ye bağlı bu şirin ilçenin Efteni Gölü kuş cenneti, Güzeldere Şelalesi, Kardüz Yaylası gibi birçok güzellikleri arasında doğanın tam ortasında 30×1000 m uçak pisti, 20×100 m model uçak pisti, ve 760 mt yüksekliğinde Yamaç Paraşütü ve Yelken Kanat Uçuş tepesi ile tüm havacılık sevdalılarını bu güzel doğa içindeki festivale davet ediyor.

2015 yılının Ağustos ayında yapılan 1. Gölyaka Havacılık Festivali’nin ardından başlayan festivalin 2016 yılı programında çalışmalar sona geldi. Hava parkı, doğal yapısı itibariyle tüm hava araçlarının  uçuşlarına elverişli ortamı ile bütün sportif hava branşlarının rahatça kullanabileceği Gölyaka, sizleri Doğa ile Havacılığın eşsiz buluşmasına davet ediyor.

Gölyaka Havacılık Festivaline hava sporlarıyla uğraşan sporcular ve ilgi duyan tüm meraklıları katılabilir. Festivali yeşillikler içerisinde piknik yaparken izleyebileceksiniz. Sportif havacılık ve hava araçlarıyla ilgili merak ettiklerinizi doğrudan konunun uzmanlarına sorabileceksiniz.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.