Gemi Trafik ve Kılavuzluk Hizmetleri Daire Başkanı Nihat BOZKURT ve Deniz Trafik Baş Operatörü Hasan TERZİ, eğitim anlayışı ve yeni uygulamalar hakkında bilgi edinmek, aynı zamanda işbirliği çalışmaları başlatmak üzere 14 Nisan 2017 tarihinde Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi’ni, Yeşilköy’deki yerleşkesinde ziyaret etti.

Gerçekleştirilen görüşmede Havacılık Akademisi Başkanı Doç. Dr. Kemal YÜKSEK ile Pazarlama ve Satış Müdürü Mustafa DEMİRAK ziyaretçilerine Akademi’nin eğitim alanında yaptığı yeni projeler, uygulamalar, değişen eğitim anlayışı, geliştirilen eğitim sistemleri ve geliştirdiği eğitim metodolojisi hakkında bilgiler verdi.

Eğitim kaynaklarının etkin kullanımından sertifikasyon sistemine kadar eğitim süreçlerine yönelik birçok konuda bilgilendirilen Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü yetkilileri, kişisel ve mesleki gelişimlerinin profesyonel düzeye yükseltilmesi hedefi doğrultusunda, Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi’nde gerçekleştirilen eğitimlerle yakından ilgilendi ve kişisel gelişim eğitimlerini satın alabileceklerini beyan ettiler.

Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi, özgün metodolojileri kurum ve kuruluşlara aktararak yaygınlaştırmayı  ve yenilikçi bakış açısıyla sunduğu çeşitli eğitim programlarıyla çok daha fazla sektör personelinin profesyonel gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyor.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.