Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi yönetimi eğitim alanında işbirliği çalışmaları başlatmak amacıyla, THY Aydın Çıldır Uçuş Eğitim Akademisi’ni ziyaret etti

Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi Başkanı Doç. Dr. Kemal YÜKSEK, Organizasyonel Gelişim Eğitimleri Müdür Doğan CEBECİ, Dil Eğitim ve Hizmetleri Müdürü Muzaffer ÖZÇELİK, Pazarlama ve Satış Müdürü Mustafa DEMİRAK eğitim alanında işbirliği çalışmaları başlatmak amacıyla, 10 Ağustos’da Aydın Çıldır Uçuş Eğitim Akademisi’ni ziyaret etti. Görüşmeye Aydın Çıldır Havalimanı A.Ş. Genel Müdürü Sunay KARAMIK, Uçuş Eğitim Akademisi Müdürü Kpt. Yusuf TUZCU ile yetkililer katıldı.

İlgili ziyarette, Akademi Başkanı Kemal YÜKSEK, Akademi’nin eğitim alanında yaptığı yeni projeler, uygulamalar, değişen eğitim anlayışı, geliştirdiği eğitim sistemleri ve metodolojisi hakkında bilgiler verdi. Organizasyonel Gelişim Eğitimleri Müdürü Doğan CEBECİ ve Dil Eğitim ve Hizmetleri Müdürü Muzaffer ÖZÇELİK , son dönemde Akademinin eğitim kataloğuna kazandırmış oldukları kendi bünyelerinde geliştirdikleri eğitimler hakkında bilgiler sundu. Pazarlama ve Satış Müdürü Mustafa DEMİRAK ise Akademinin sunduğu uluslararası geçerliliği olan IATA eğitimleri hakkında bilgiler paylaşarak, iki akademi arasında işbirliğinin önemine değindi.

Her iki Akademi için de oldukça verimli geçen görüşmede, Uçuş Eğitim Akademisi yetkilileri de eğitim alanında yaptıkları ve geliştirdikleri projeleri, eğitim programlarını Akademimiz yetkililerine aktardı. Benzeri projelerin üretilmesi ve destek sağlanması konusunda taraflarca olumlu görüşler belirtildi.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.