ile ‘nde karşılaşacak ‘nin kafilesini taşıyan uçağın Macaristan’ın başkenti Budapeşte’ye acil iniş yapması sonucu İngiliz ekibinden geçmiş olsun mesajı geldi.

İngiltere’nin Manchester United Kulübü, UEFA  Avrupa Liginde yarın konuk edecekleri Fenerbahçe’nin kafilesini taşıyan uçağın Macaristan’ın başkenti Budapeşte’ye acil iniş yapmasından dolayı bir mesaj yayımladı.

Kulübün sosyal medya hesabı Twitter’da yer alan mesajda, “Manchester’a yolculuğunuzun güvenli bir şekilde geçmesini dileriz. Yakında görüşmek üzere!” denildi.

Fenerbahçe Kulübü de bu mesaja cevap olarak Twitter aracılığıyla İngiliz ekibine teşekkür etti. (A haber)

Öte yandan Fenerbahçe Kulübü asbaşkanı Ozan Balaban  bir açıklama yaptı. Balaban açıklamasında,“Hepimiz çok iyiyiz. Abartılacak bir şey yok. Güvenlik sebebiyle indik buraya. Camda bir çatlama oldu ama cam kat bir cam. O yüzden dış camda oldu. Pilot da Sayın Başkan’a ‘Güvenlik sebebiyle inmeyi tavsiye ederim’ dedi. Büyütülecek bir şey yok. Hepimiz çok iyiyiz. Takımın morali iyi. Terminalde yeni uçağın gelmesini bekliyoruz. Bütün ailelerimize, tüm Fenerbahçe taraftarlara merak etmemelerini söylüyorum. İyiyiz, hiçbir sıkıntımız yok” dedi.

.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.