Cebu Pasific Hava Yolları’nın Dubai – Manila seferi sırasında doğan bebeğe şirket tarafından bir milyon uçuş mili hediye edildi.

Filipinli hava yolu şirketi Cebu Pasific’in seferi ile Dubai’den Manila’ya seyahat eden kadın yolcunun doğum sancıları beş hafta erken ve de uçuş sırasında baş gösterdi. Uçuşun dördüncü saatinde yaşanan olayda uçakta iki hemşire yolcunun bulunması doğum yaptırmak üzere eğitim almış olan kabin ekibinin işini daha da kolaylaştırdı.

Pilot Hindistan’ın Haydarabad kentine acil iniş kararı alırken doğum uçakta gerçekleşti. Haydarabad’a gerçekleştirilen iniş sonrasında anne ve bebek kontrollerinin gerçekleştirilmesi için hastaneye kaldırıldı.

Düşük maliyetli hava yolu şirketlerinden olan Cebu Pasific’den yapılan açıklamada bu doğumun uçaklarında gerçekleşen ilk doğum olduğu açıklandı. Hava yolundan yapılan açıklamada şirketin GetGo mil programında bebek adına oluşturulacak bir hesaba bir milyon uçuş milinin doğum hediyesi olarak yükleneceği açıklandı.

Normal Uçuş

Cebu Pasific uçuşunda yer alan yolculardan biri uçakta meydana gelen doğumu anlatırken yaşanabilecek en normal uçuş dedi. İnsan doğasının en doğal olaylarından birinin yaşandığı uçuşta olduğu için mutlu olduğunu ifade eden yolcu ayrıca uçuşun yaşanabilecek en normal uçuş olduğunu dile getirdi.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.