Qatar Airways, dünya çapındaki öğrencilere özel küresel bir üyelik programı başlattı. Öğrenci Kulübü, havayolunun sadakat programı Qatar Airways Privilege Club tarafından destekleniyor ve öğrencilerin eğitim seyahatleri için bir dizi avantaj sunuyor.

Öğrenci Kulübü üyeleri, uçuşlarda özel fiyatlar, ekstra bagaj hakları, uçuş tarihi değiştirme esnekliği, uçakta ücretsiz Süper Wi-Fi gibi birçok muhteşem olanağa sahip olacaklar. Ayrıca, Qatar Airways Privilege Club’a otomatik olarak kaydolacaklar ve daha da büyük ayrıcalıkların kilidini aralayacaklar. Bir mezuniyet hediyesi olarak bir seviye yükseltmesinin yanı sıra bir arkadaşlarını Öğrenci Kulübü’ne üye yapmaları halinde 5.000 Qmil kazanma fırsatları da elde edecekler.

Qatar Airways CEO’su Akbar Al Baker: “Öğrenci Kulübümüz, öğrencilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlandı. Seyahat, birçok öğrenci için hayatın önemli bir parçası ve birçoğu üniversite eğitimleri boyunca veya bir sömestr yurtdışında eğitim alıyor. Uzun üniversite tatillerinin öğrencilerin ailelerini veya arkadaşlarını ziyaret etmeleri veya sadece dünyayı keşfetmeleri için harika bir fırsat olduğunu da biliyoruz. Artık öğrenciler Öğrenci Kulübümüzle ayrıcalıklı olarak gökyüzüne çıkabilirler.” diye konuştu.

Havayolunun öğrencilere yönelik yeni programı, yolcuların devam eden sadakatleri için ödüllendirilmelerini, en iyi teklif ve avantajlardan faydalanabilmelerini sağlamak için yeniden tasarlandı. Bu Qatar Airways’in sadakat programı olan Privilege Club ile daha geniş kitlelere ulaşma hedefinin bir parçası.

Privilege Club üyesi olarak öğrenciler, Qatar Airways, oneworld® uçuş ağı veya herhangi bir havayolu partneri ile seyahat ederken Qmil kazanacaklar. Öğrenciler ayrıca Qatar Airways kredi kartlarını Privilege Club üye işyerlerinde kullanarak alışveriş yaparken de Qmil kazanabilirler. Kazanılan Qmil’ler, Qatar Airways’de ödül uçuşları, kabin yükseltmeleri, ekstra bagaj hakkı, Qatar Duty Free alışverişleri, partner havayolları ile uçuşlar ve otel konaklamaları gibi bir dizi heyecan verici avantaj için kullanılabilir.

Öğrenci Kulübü üyeleri, mobil cüzdanlarında veya Qatar Airways mobil uygulamasında, üyelik seviyelerini belirten bir dijital kart alacaklar. 18 ile 30 yaşları arasındaki tam veya yarı zamanlı eğitimdeki tüm öğrenciler programa katılabilecekler. Öğrenci Kulübü’ne katılmak için qatarairways.com/StudentClub adresini ziyaret edilebilir.

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.