Pazar, Haziran 16, 2024

BU HAFTA İLK 5 HABER

Benzer Haberler

Sivrihisar Havacılık Merkezi’nde, “FLY-INN / PİLOTLAR GÜNÜ KUTLAMASI” 6’ıncı kez düzenleniyor

“FLY-INN / PİLOTLAR GÜNÜ KUTLAMASI” 27 ve 28 Nisan tarihlerinde Sivrihisar Havacılık Merkezi / Necati Artan Tesisleri’nde Altıncı kez düzenleniyor!

Birçok havacılık tutkunun bir araya geldiği “FLY-INN / PİLOTLAR GÜNÜ KUTLAMASI” pilotlar ve ailelerine bol uçuşlu bir gün geçirme imkânı sağlıyor!

Gün içinde lokal uçuş yapmak isteyen pilotlar S.H.M. imkanlarından faydalanabiliyor. 27 Nisan gecesi için hava taşıtları apronda “Ücretsiz” olarak konaklama yapabiliyor. Hava Parkı’nda bulunan her türlü havacılık yakıtı, hava taşıtlarının ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

“FLY-INN / PİLOTLAR GÜNÜ KUTLAMASI” kapsamında bu sene amatör ve sportif havacılığın ortak sorunlarını konuşmak üzere “AMATÖR VE SPORTİF HAVACILIK SEMPOZYUMU” ikinci kez organize ediliyor.

Amatör ve Sportif Havacılık Sempozyumu ile tüm pilotlar için, S.H.M. hangar kapıları sohbetlere açılıyor.

Flyinn/ Pilotlar Günü Programı:

27 Nisan 2024:

09.00 itibariyle Misafir Uçakların İnişleri, Lokal Uçuşlar

13.00-14.45: Amatör ve Sportif Havacılık Sempozyumu Konuşmacılar: (soyadına göre alfabetik sırayla) · Fevzi AK: Examiner, Öğretmen Pilot, Gordiyon Havacılık Genel Müdürü · Üner BEKÖZ : Pilot · Uğur İÇBAK: Amatör Pilot, Görüntü Yönetmeni · Turgut KULAÇOĞLU: AOPA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı

15.00-15.30: Semin Öztürk Şener Akrobasi Gösterisi

18.00: Sky Cafe’de “Grup Trian” ile Canlı Müzik eşliğinde Yemek

28 Nisan 2024:

09.00 itibariyle Misafir Uçakların Dönüşleri

SEMİN ÖZTÜRK ŞENER AKROBASİ GÖSTERİSİ!

Türkiye’nin İlk Profesyonel Kadın Akrobasi Pilotu Semin Öztürk Şener, “Yeni Menekşe” ile muhteşem bir akrobasi gösterisi yapacak. Gökyüzünde yaptığı manevralar ile izleyenleri büyüleyen akrobasi pilotu da etkinlik kapsamında hangar sohbetlerine katılacak.

TÜRKİYE’NİN İLK UÇAN MÜZESİ !

Sivrihisar Havacılık Merkezi’nde bulunan, “M.S.Ö. Hava ve Uzay Müzesi” Ülkemizdeki İLK Uçan Müze olma özelliğine sahip! Envanterindeki hava taşıtlarının neredeyse tamamı uçar vaziyette korunuyor ve yıllık programlarla uçuşlar yapılıyor. Bu özel günde, arzu edenler Türkiye’nin İLK Uçan Müzesi “M.S.Ö Hava ve Uzay Müzesi”ni gezerek tarihte bir yolculuk yapabilir.

APRON MANZARALI CAFE

Aprona sıfır konumda bulunan SKY CAFE, leziz yemeklerle organizasyon boyunca pilotların ve katılımcıların hizmetinde oluyor. Misafirler, bir yandan uçuşları seyrederek bir yandan da lezzetli menüleri tadabiliyor.

27 Nisan Cumartesi akşamı “Canlı Müziğin Gökyüzü Versiyonu” Grup TRIAN tam kadro SKY CAFE’de yer alacak. Organizasyona katılan Havacılara “Katılım Sertifikaları” 27 Nisan Cumartesi akşamı Sky Cafe’de takdim edilecek.

Daha Fazla Bilgi ve Sorularınız için;

Organizasyon Komitesi Başkanlığı

Işıl Görenoğlu

+90 (222) 724 30 41 shg.airshows@acromach.com

Facebook ile Yorum Yapın

ÇOK OKUNANLAR