Atatürk Havalimanı dış hatlardan gelen yolcuları karşılayanların bulunduğu yere konulan paravan tepkiler üzerine kaldırıldı

İstanbul Atatürk Havalimanı’na dış hat uçuşundan gelen yolcuları karşılamak için terminal içinde bekleyen karşılayıcıların gümrüklü bölgeyi görmemeleri adına salondan çıkış kapısının önüne geçici olarak konulan paravan saatler sonra kaldırıldı.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde pasaport kontrolünden geçtikten sonra bagajlarını alıp gümrük kontrolüne giren yolcuların dışarıdan görülmemesi için alınan paravanlı önlem sadece saatler sonra kaldırıldı.

Çıkış kapısının sürekli açılıp kapanması sırasında gümrük kontrolü yapılan yolcuların dışarıda bekleyen karşılayıcılar tarafından görülmemesi için cumartesi sabah saatlerinde geçici olarak 5 metre uzunluğunda bir paravan konuldu. Böylece kapıdan çıkış yapan yolcular paravanın iki tarafından ilerledikten sonra karşılayıcıları ile buluşmaya başladı.

Karşılayıcıların paravan nedeniyle yolcularını görmekte zorluk çektiği gözlendi. Paravan konulmasından sadece saatler geçtikten sonra kaldırıldı. (Gökhan Artan/ Gazete Habertürk)

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.