Türk Hava Yolları (THY) ile Kapadokya Üniversitesi arasında yapılan işbirliği kapsamında 'Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri' programı öğrencileri yurt içindeki uçuşlara katılarak, staj yapma imkanına kavuştu. ISTANBUL DHA HUSEYİN ASLIYUCE

Türk Hava Yolları Kabin Hizmetleri Başkanı Dr. Nevin Çolak, kabin ekiplerine gönderdiği mesajda, “Bu dönemde Başkanlığımızın tüm birimlerine e-posta yoluyla her daim ulaşabileceğinizi, ihtiyaç duyduğunuzda size bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isterim.” dedi.

Mesajda şu ifadeler yer aldı;

Kıymetli Kabin Ekiplerimiz,
Küresel bir sorun haline gelen Covid-19’un en çok etkilediği sektörlerden biri hiç şüphesiz havacılık sektörüdür.
Bu zorlu süreçte bayrak taşıyıcı hava yolumuz sizlerin destek ve gayretiyle büyük bir sorumluluk üstlenmiş, önce yurt dışındaki vatandaşlarımızın Anavatana dönüşünü sağlamış, şimdi de kargo faaliyetlerini yürütmektedir.
Sorumluluk bilinciniz, fedakar ruhunuz ve özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyor, bu zorlu günleri atlattığımızda Ortaklığımızın yeniden başarıdan başarıya koşacağına can-ı gönülden inanıyorum.
Değerli Arkadaşlarım,
Ortaklığımız, çalışanlarımızın işlerini korumak adına gerekli tüm önlemleri almaktadır. Kısmi çalışma uygulaması bunlardan bir tanesidir.
Başkanlığımız yer çalışanları da kısmi çalışma uygulamasına tamamen geçmiştir.
Bu dönemde Başkanlığımızın tüm birimlerine e-posta yoluyla her daim ulaşabileceğinizi, ihtiyaç duyduğunuzda size bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isterim.
Zamanı etkin kullanmak adına bu dönemde dokümanlarınızı okumanızı ve takip etmenizi, yapılması zorunlu olan uzaktan eğitimlerinizi tamamlamanızı ve bilgilerinizi güncel tutmanızı bekliyoruz. Hepinizin hassasiyetle bu görev ve sorumluluklarınızı da yerine getireceğine inancım tamdır.
Hep birlikte başaracağız.
Saygı ve sevgilerimle
Dr. Nevin ÇOLAK
Kabin Hizmetleri Başkanı
Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.