Türk Hava Yolları’ndan Afrika’ya yeni seferler. Bayrak taşıyıcı havayolunun 120 ülkedeki 296. uçuş noktası; Konakri (Gine) olacak.

Geçtiğimiz aylarda uluslararası ölçekte “Türkiye’nin En Değerli Markası”* ilân edilen Türk Hava Yolları, bu misyonun istikrarlı devamı adına büyümesini hız kesmeden sürdürüyor.

Dünyanın en fazla ülkesine uçan global marka, 30 Ocak 2017 itibariyle uçuş sağlayacağı 120. ülkeyi de kapsamlı uçuş ağına dâhil ediyor. Türk Hava Yolları’nın aynı zamanda Afrika’daki 51. destinasyonu olan Konakri; Gine Cumhuriyeti’nin başkenti ve kıta Afrika’sının da önemli liman şehirlerinden biri.

Haftada 2 gün olmak üzere, Pazartesi ve Perşembe günleri icra edilecek seferlerde, tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 699 Amerikan Doları’ndan başlayan ücretlerle seyahat edilebilir.

Ayrıca Miles&Smiles üyeleri, Konakri hattında ilk 6 ay süresince geçerli olmak üzere %25 ekstra statü mili kazanabilirler.**

Konakri’ye ait tarifeli uçuş saatleri;

Uçuş No. Günler Kalkış Varış
TK 537 Pazartesi,  Perşembe IST 12:30 CKY 19:35
TK 537 Pazartesi,  Perşembe CKY 20:30 IST 08:40 +1

Tüm saatler lokaldir.

Türk Hava Yolları ve uçuş tarifesi ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web sitesinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.