“Türkiye’nin En Değerli Markası”* seçilen Türk Hava Yolları, lâyık görüldüğü bu önemli unvanın devamı adına hizmet verdiği alanların tamamında istikrarlı gelişimini sürdürüyor.

Uçtuğu ülke ve uluslararası nokta sayısıyla rakiplerinden ayrılan ve bu noktada birinciliği elinde tutan bayrak taşıyıcı, Rusya’da hâlihazırda Moskova, St. Petersburg, Soçi, Rostov, Kazan, Stavropol, Ekaterinburg, Astrakhan, Novosibirsk ve Ufa noktalarına sefer düzenlemekte. Voronej ve Samara’yı da önümüzdeki Nisan ayı itibariyle etkin uçuş ağına dâhil edecek olan havayolu, bu noktalara da haftanın 3 günü, karşılıklı seferler düzenleyerek, Rusya’da kapasite artışına gidecek.

Türk Hava Yolları’nın mevcutta karşılıklı, haftalık 2 frekans hâlinde icra edilen İstanbul-Astrakhan ve İstanbul-Novosibirsk seferleri yerine; İstanbul-Voronej seferleri 4 Nisan 2017 itibariyle, İstanbul-Samara seferleri ise 11 Nisan 2017 itibariyle düzenlenmeye başlanacak.

İstanbul’dan Voronej’e tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 189 Amerikan Doları’ndan başlayan; İstanbul’dan Samara’ya ise yine tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 159 Amerikan Doları’ndan başlayan açılışa özel fiyatlarla seyahat edilebilir.

İstanbul-Voronej tarifeli uçuş saatleri;

Uçuş No. Günler Kalkış Varış
TK 481 Salı,  Perşembe, Cumartesi IST 01:05 VOZ 03:45
TK 482 Salı,  Perşembe, Cumartesi VOZ 04:40 IST 07:40

Tüm saatler lokaldir.

İstanbul-Samara tarifeli uçuş saatleri;

Uçuş No. Günler Kalkış Varış
TK 487 Salı,  Perşembe, Cumartesi IST 20:30 KUF 00:55 +1
TK 488 Çarşamba, Cuma, Pazar KUF 02:05 IST 04:45

Tüm saatler lokaldir.

Türk Hava Yolları ve uçuş tarifesi ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web sitesinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

22 Şubat’ta Yayınlanan Türk Hava Yolları’nın Voronej Seferleri Başlıyor başlıklı haberimiz için TIKLAYINIZ

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.