Ukraine International Airlines (Ukrayna Uluslararası Havayolları) İstanbul veya Ankara çıkışlı uçuşlar için “Kazan ve Uç Kampanyası”nı başlattı.

15 Temmuz – 28 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilen kampanya çerçevesinde İstanbul veya Ankara çıkışlı, Ukrayna’nın belirtilen şehirleri, Avrupa, İsrail, Kazakistan, Belarus ve daha fazla nokta için hediye edilecek 3 biletten birini kazanmak isteyenlerin Ukraine International Airlines (UIA) sitesinde kayıt işlemini tamamlaması gerektiği belirtildi.

Ukrayna Uluslararası Havayolları’ndan yapılan açıklamaya göre, kampanyadan yararlanabilmek için aşağıdaki şartların yerine getirilmesi gerekiyor:

1. Kural ve koşulları Kabul eden talihli 18 yaşını doldurmuş olmak zorunda.

2. Bu kampanyaya katılmak için Ukraine International Airlines şirketinin Facebook sayfası beğenilmesi ve katılım formunun doldurması gerekiyor.

3. Kazanan talihlilerin isimleri 30 Ağustos 2016 tarihinde Facebook sayfasında açıklanacak

4. Kazanılan bilet ödülü nakte çevirilemez.

5. Bu kampanyadan UIA çalışanları ve yakınları, organizasyonu gerçekleştiren kişiler ve 3. Parti tedarikçiler faydalanamaz.

6. UIA kampanya koşulları ve kurallarını değiştirme konusunda hakkını saklı tutmaktadır.

7. Kampanya konusunda UIA’nın kararına itiraz edilemez.

Açıklamada, “Her talihli ekonomi kabini gidiş dönüş bilet olarak aşağıda belirtilen parkurlarda ve UIA’nın kendi uçuş numarası ile gerçekleştirdiği uçuşlarda geçerli olan bir sertifika kazanacak. Sertifikanın geçerli olduğu seferler: İstanbul ve Ankara’dan Ukrayna (Kiev, Zaporoje, Lviv, Ivano-Franko, Kharkiv, Chernivtsi, Odesa, Dnipropetrovsk), İsrail (Tel Aviv), Avusturya (Viyana), Moldova (Kişinev), Hollanda (Amsterdam), Letonya (Riga), Çek Cumhuriyeti (Prag), Fransa (Paris), İtalya (Venedik, Milano, Roma), İsveç (Stokholm), Finlandiya (Helsinki), İsviçre (Zürih, Cenevre), Almanya (Berlin, Münih, Frankfurt), Litvanya (Vilnius), Kazakistan (Almaata, Aktau, Astana), İspanya (Madrid, Barcelona), Polonya (Varşova), Belçika (Brüksel), ve Belarus (Minsk)’e; Ankara’dan Atina’ya; İstanbul’dan Düsseldorf, Palanga-Klaipeda, Londra, Erivan, Tahran, Amman, Bakü, ve Dubai’ye” şeklinde belirtildi.

Ukraine International Airlines’in söz konusu kampanyasında yalnızca 3 kişinin bu ödüle hak kazanacağı belirtilirken her bir kişinin yalnızca bir defa bu ödülü kazanabileceği ifade edildi. Uçuşların gerçekleştirilebileceği tarih aralığının 15 Eylül 2016 – 28 Şubat 2017 arası (20 Aralık 2016 – 10 Ocak 2017 tarih aralığı hariçtir.) olduğunu belirten UIA, tüm seyahatlerin en geç 28 Şubat 2017 tarihine kadar tamamlanması gerektiğini kaydetti.

Uluslararası Ukrayna Havayolları’nın (MAU) Kiev-Ankara seferlerini başlatacağı bildirilmişti.Kiev- Ankara arası direkt seferler, 30 Ekim 2016 tarihinden itibaren günlük bazda gerçekleşecek. Kiev – Ankara – Kiev seferleri, modern Boeing 737 tipi uçaklarında yer alan, ekonomi ve business class kabinleri ile uçuş hizmeti sunulacak. (QHA)

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.