Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndaki yenilenen Schengen Dışı KLM Crown Lounge açıldı. Lounge’ın yepyeni tasarımı, her ihtiyaca uygun çeşitli tematik alanlarla buluşturuyor.

Polder’de işlerinizle ilgilenebilir, City’de bir şeyler yiyip için, Sea’de şekerleme yapılabilirken, Dutch Mountain’da da film izlenrbiliyor. Standart imkanlar arasında geniş ve sessiz bir alanı, uyku kabinleri, duşlar, eğlence alanı ve gün boyunca tazelenen açık büfe bulunuyor.

Sea: Tazelenin ve gücünüzü toplayın! “Sea” alanımızın sıcak atmosferi, yolculukları sırasında konukların dinlenmesi ve enerjilerini toplaması için gereken her şeyi sunuyor. Uçuş öncesinde veya sonrasında enerji toplamak için lüks uyku kabinlerinde ve duşlarda yer ayırtabiliyor. Uyku kabinlerinin kullanımı  ise ücretli.

Sky: Ücretli lüks yemekler, bu üstün kaliteli ve ayrıcalıklı alan, ikinci katta yer alıyor. Blue restoran ve barda bir şeyler içebilir, hızlıca atıştırabilir veya Michelin yıldızlı şef Joris Bijdendijk imzalı muhteşem bir yemek için Hollanda’nın en güzel lezzetleri tadılabilir.

Kişisel lounge desteği: Çevrimiçi Lounge Kılavuzu, konukları lounge içinde nereye gideceğinden rezervasyon hizmetlerine, uçuş bilgilerinin kontrolünden Kişisel Lounge Asistanlarından yardım almaya kadar ihtiyaç olan her şeyde dijital rehberlik sağlıyor. KLM konukları diledikleri zaman Lounge Kılavuzuna ücretsiz olarak ulaşabiliyor.

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.