26 Temmuz –01 Ağustos 2016 arasında Çameli Türkiye yamaç paraşütü şampiyonasına yarışlarına ev sahipliği yapacak.

 Yaylacık Dağı Paraşüt Festivali’nde geçen yıl tandem uçuş yapan Hamit Kaplan, tecrübeli bir paraşütçüyle 2 bin 700 metreye kadar yükselerek 1 saat gökyüzünde kalan Hamit Dede Bu Yıl Sağlık durumu imkan vermesi dahilinde tekrardan uçup gençlere mesaj verecek.

Çameli’li Hamit Dede'nin Cesareti

OĞLUYLA TANDEM UÇUŞ YAPACAK

26 Temmuz -31 Ağustos tarihlerinde paraşütcü oğlu Musa Kaplan ile aynı heyecanı yaşamak için gün sayan Hamit Kaplan aynı duyguyu tekrardan yaşamak istediğini söyledi.

ÇAMELİ KAYMAKAMLIĞI VE ÇAMELİ BELEDİYESİ İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE

DenizliGuncel.com’un haberine göre,Çameli Belediyesi’nin çalışmaları ve yeni düzenlemelerle Yaylacık Dağı pist alanı, uluslararası standartlara uygun hale getirildi. Yaylacık dağındaki pistin her yöne atlayış imkanı sağlaması sebebi ile katılımcılar ve yarışmacıların keyifli uçuş yapma ve izleme şansı bulunuyor. Çameli Kaymakamlığı ve Çameli Belediyesi Turnuvanın hem güvenliği, misafirlerin güvenliği ve pilotların rahat etmesi için tüm çalışmalarını hızlandırdı.

4 MEVSİMDİR ÇAMELİ’DE TURİZM

Çameli’nin her noktasında ayrı bir etkinlik yapılabilecek güzellikleri var. Akkavak ve Kargın Yaylasında Kar ve zirve yürüyüşleri , Sarıkavak ve Karanfilli yaylasında doğa yürüyüşü Aynı zamanda çadır kurup geceleri konaklanacak treakking yürüyüş rotaları,Derin vadilerde aksiyon ve adrenalin sevenler için Kanyonlar,Bisiklet safarisi gibi bir çok alternatif seçeneklerin olduğu bir gezi rotalar mevcut.

 

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.