Ana Sayfa Havacılık Haberleri Edelweiss Antalya ve Bodrum’a ne zaman geliyor?

Edelweiss Antalya ve Bodrum’a ne zaman geliyor?

0

İsviçre hava yolu şirketi Edelweiss, korona krizi nedeniyle durdurulan iki aylık bir aradan sonra hafta içinde Zurih kentinden ilk yurt dışı uçuşunu gerçekleştirdi.

Havayolundan yapılan açıklamada, sefer yapılacak ülkelerin  korona önlemleri kapsamında alınan sağlık yönetmeliklerine uçuş  yapılacak ülke sayısı artırılacak.

Edelweiss, Haziran ayı sonuna kadar 36 tatil yeri için 171 uçuş gerçekleştirmeyi planlıyor. İlk uçulacak yerler Portekiz, Güney İtalya, Kosova, Hırvatistan ve Kuzey Makedonya’da. Ülkeler arası yapılacak anlaşma çercevesinde, Yunanistan, Türkiye, Kıbrıs, Mısır ve İspanya’daki destinasyonlara uçuşlar düzenlenecek.

Planlanan uçuşlar arasında Antalya ve Bodrum da var.

Planlanan destinasyonlar: Antalya, Bodrum, Cancun, Hanya, Calgary, Denver, Edinburgh, Faro, Figari, Funchal, Fuerteventura, Kandiye, Hurghada, İbiza, Kalamata, İstanköy, Korfu, Lanzarote, Larnaka, Las Palmas, Las Vegas, Lamezia , Marsa Alam, Mauritius, Mahon, Mykonos, Olbia, Ohrid, Palma de Mallorca, Priştine, Punta Cana, Rodos, San José (Kosta Rika), Santorini, Üsküp, Split, Tenerife, Vancouver ve Zakynthos.

Facebook ile Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.